У Львові пройде обговорення відновлення “чаплінського” ставу

0
6638
громадські слухання
громадські слухання

20 червня о 18 годині у великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться обговорення щодо облаштування території, обмеженої вулицями Вітовського, Болгарської та Сахарова та зустріч із головним архітектором Юрієм Столяровим.

Про це пише Твоє місто.

“Пропозиції чи зауваження щодо ДПТ можна письмово подавати до 2 липня до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через ЦНАП”, – йдеться у повідомленні.

На території між вулицями Сахарова, Вітовського та Болгарською планують облаштувати громадський простір, реорганізувати рух та відновити Пелчинський став.

Згідно з проектом, на перехресті вулиць Сахарова та Вітовського, на території старого трамвайного депо, пропонують створити новий громадський простір для різних груп населення. Інженерні будівлі ЛКП «Львівелектротранс» планують зберегти та відновити, таким чином створивши нові робочі місця для працівників ЛКП.

Крім реконструкції наявних будівель трамвайного депо, поруч у проекті передбачено будівництво нового офісного центру та розміщення дитячого дошкільного закладу.

На вул. Карпинця пропонують збудувати квартал садибної забудови з десяти будинків на два поверхи. Новий квартал має вмістити 361 мешканця, паркомісця та індивідуальні гаражі.

Крім цього, у проекті пропонують змінити організацію руху транспорту, відповідно до пропозицій ЛКП «Львіватодор». Відтак для громадського транспорту створять об’єднану смугу руху, а трамвайну колію продовжать вздовж вулиці Коперника.


Leave a Reply