У Львові пройде акція проти підняття вартості проїзду

0
696
У Львові пройде акція проти підняття вартості проїзду

Завтра, 21 травня, у Львові під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради львів’яни вийдуть на акцію протесту проти підняття вартості проїзду в громадському транспорті. Під стінами ратуші проведуть перформанс і передадуть звернення з вимогами міській владі. Громадськість вимагатиме не підвищувати вартість проїзду, доки у Львові не покращиться якість громадського транспорту та перевезень загалом.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Нацкорпусу Львівщини.

Тариф, який пропонує міська влада (10 грн) львів’яни вважають завищеним і необгрунтованим. Львівський транспорт – неякісний, немодернізований, поведінка водіїв часто не належна, маршрутки здебільшого не їздять за графіком, деякі з них не відслідковуються на інтерактивних картах.

Ще з 2017 залишається невиконаним рішення виконкому ЛМР про визначення обсягу пасажиропотоку. Тож, про реальні прибутки перевізників ми можемо лише здогадуватись. За всіх цих умов підвищення тарифу на проїзд на 40% є абсолютно необгрунтованим. Тому львівському громадському транспорту потрібна модернізація, а не черговий удар по доходах львів’ян!

Час: 21 травня, 10:00

Час: 21 травня, 10:00, площа Ринок, 1.

Leave a Reply