У Львові презентують фільм про роботу військових журналістів «Ефект присутності»

0
179

7 березня, о 17:00 у Горіховому кіноцентрі «Lviv Film Center» (вул. В. Великого, 14А) презентують фільм про роботу військових журналістів «Ефект присутності».

Про це пише Четверта студія з посиланням на організаторів.

На перегляд запрошують мешканців Львівської громади, учасників бойових дій та їх рідних, а також усіх зацікавлених. Вхід – вільний.

Подію організовує Військове телебачення України за підтримки Міністерства оборони України та Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Фільм «Ефект присутності» — повнометражний документальний фільм про роботу військових журналістів Центральної телерадіостудії Міністерства оборони під час повномасштабного вторгнення росії. Бої за «ворота до Києва» село Мощун,  перший день звільнення Бучі, оборона міст Лисичанськ та Сіверодонецьк, обстріл Краматорського вокзалу, робота з Хімарсами, — про це та багато іншого у фільмі розповідають безпосередні учасники тих подій — військові журналісти.

Фільм присвячено пам’яті військового журналіста, майора Олексія Чубашева. Олексія знали, насамперед, як автора та ведучого першого в Україні військового реаліті-шоу «Рекрут UA». У 2021 році Олексій звільнився  в запас, але з початком повномасштабного вторгнення повернувся на службу. У червні 2022 року, у розпал найгарячіших боїв за Сіверодонецьк, під час виконання бойового завдання Олексій Чубашев загинув. У фільмі вперше продемонструються ексклюзивні кадри з останнього бою Олексія Чубашева.

Залишити відповідь