У Львові презентуватимуть книгу про те, як починалась окупація Криму

0
1060
У Львові презентуватимуть книгу про те, як починалась окупація Криму

До 8-ї річниці з дня кримського спротиву російській окупації заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Ахтем Чийгоз презентуватиме власну книгу «Процес 26 лютого».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Нагадаємо, 26 лютого 2014 року десятки тисяч кримських татар та інших громадян України вийшли на вулиці міста Сімферополя (АР Крим) щоб не дозволили агресору реалізувати сценарій анексії Криму.

Як насправді починалась окупація Криму? Що означає «Крим – це Україна»? Чи достатньо робить українська влада для звільнення Криму? Відповіді на ці та інші питання під час презентації даватимуть політв’язень Кремля Ахтем Чийгоз та його адвокат у «справі 26 лютого» Микола Полозов.

Раніше у політичних справах, сфабрикованих російськими окупантами Микола Полозов представляв інтереси Мустафи Джемілєва, Ахтема Чийгоза, Нарімана Джеляла, Романа Цимбалюка. Під час презентації також будуть представлені фотоматеріали з подій 26 лютого 2014 року і так званого «судового процесу».

Захід відбудеться 9 січня о 16 годині у приміщенні Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука. Адреса: м.Львів, Площа Ринок, 9.

Залишити відповідь