У Львові презентували виставковий проєкт «Від оптичної ілюзії – до цифрової реальності»

0
847
У Львові презентували виставковий проєкт «Від оптичної ілюзії - до цифрової реальності»

На експозиційних терасах Львівського історичного музею відбулося відкриття виставки «Від оптичної ілюзії – до цифрової реальності”, спільного проєкту Львівського історичного музею та Львівського фотомузею Романа Метельського.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Кулемет.

Автори виставки прагнули показати непересічний доробок львівської фотографії якнайширше. На виставці представлені як фотороботи відомих і невідомих митців, так і різні матеріали для фотофіксації зображення. Всього для огляду представлено понад 250 фотографій та 7 фотоальбомів.

Відвідали відкриття фотовиставки й заступник голови ОДА Іван Собко та заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Тетяна Плугатор.

«Дякую всім, хто долучився до створення експозиції та щиро вітаю всіх причетних з Днем фотографії. Бажаю приголомшливих ідей і вдалих кадрів, неймовірних історій і яскравих сюжетів, чудових результатів і широких просторів фантазії та задоволення від роботи» – привітав усіх причетних Іван Собко.

В межах проєкту у вестибюлі та на другому поверсі галереї Італійського подвір’я кам’яниці Корнякта були преставлені світлини покійного військового капелана, протоієрея Андрія Дуди, присвячені воїнам АТО.

Залишити відповідь