У Львові презентували книгу історій вдів Героїв, які загинули на Донбасі

0
758

Сьогодні, 8 жовтня, в Копальні кави презентували книгу історій вдів Героїв, які загинули на Донбасі. Книга має назву «Соло надірваних струн» авторства Наталії Хаммоуда. Це перше видання з великої серії із 25 книг, де планують представити усі регіони держави.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

До участі у презентації запросили представників громадських, волонтерських організацій, владу міста та області, журналістів.

«Книга — новели, які написали дружин загиблих, описавши своє життя зі своїми найдорожчими, найріднішими людьми. Перша книжка — це саме львівські новели, саме львівські жінки, які описали свої історії.

Коли ми ознайомлювалися з цими історіями, ми звернули увагу, що вони, в основному, про жіноче щастя. Дуже схожі історії, просто по-різному написані, інші імена. Дуже швидко одружувалися — насправді майже в кожної сім’ї так. Це означало, що кохання було з першого погляду, один раз на все життя. Кожна жінка пише, що пережила найбільше щастя у своєму житті, маючи таку історію. Це як іскорка, яка прийшла з космосу, і можливо тому воно й тривало коротко. Бо щастя відміряно на певний етап, і якщо воно таке яскраве — то воно не може тривати вічно. Але треба цим гордитися, це треба згадувати”, — сказала Світлана Ткачук, директорка Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

В анотації до книги сказано, що до першого тому із циклу «Соло надірваних струн» увійшло тридцять новел про життя і кохання загиблих Героїв АТО зі Львова та Львівщини. Цей проект є літописним і має на меті донести правду сьогодення до сучасників, закарбувати у пам’яті українців згадку про воїнів, які були патріотами, захисниками і віддати своє життя за цілісність, суверенітет і волю України.

Залишити відповідь