У Львові презентували кліп «Настав час» (ВІДЕО)

0
1270

Сьогодні, 16 листопада, у Львові відбулась презентація відеокліпу «Настав час», пише 4studio.

Участь у презентації взяли:

• Вдова Героя України Андрія Кизила Оксана Кизило;
• Співак В’ячеслав Сінчук;
• Співак Андрій Капраль (вокальна формація «Піккардійська Терція»);
• Співак Зіновій Карач (гурт Wszystko);
• Автор ідеї та режисер кліпу, народна артистка України Ірина Мазур;
• Народний депутат України, кандидат на посаду міського голови Львова Олег Синютка.

Історія Героя України Андрія Кизила, який загинув в бою за Авдіївку у 23 роки, стала потужною піснею, що нагадує українцям про війну: «Я ж приречений на війну, / Але це не моя провина. / Я ж воскресну, та не прощу, / Що не я виховую сина…»

Твоє відомих львівських співаків – В’ячеслав Сінчук, Андрій Капраль (вокальна формація «Піккардійська Терція») і Зіновій Карач (гурт Wszystko) – презентують пісню і відеокліп «Настав час». В основу потужної композиції лягла історія Героя України (звання отримав посмертно) Андрія Кизила, який загинув в бою за Авдіївку на початку 2017 року, маючи лише 23 роки і семимісячного синочка…

«Я ж приречений на війну, / Але це не моя провина. / Я ж воскресну, та не прощу, / Що не я виховую сина…», – ці слова із пісні «Настав час» б’ють наче струмом. Уся композиція – оголений нерв. Музику створив В’ячеслав Сінчук, слова – Ілона Ельтек, аранжування – Остап Панчишин, а запис, зведення та мастеринг були проведені на студії Jenny Records (звукорежисер – Мар’ян Криськув).

Кліп «Настав час» – також дуже емоційний. Історія воїна Андрія Кизила – це історія лише одного Героя. А їх – тих, хто за останні шість з половиною років у ході російсько-української війни віддав за незалежність та цілісність України найдорожче – власне життя, – тільки на Львівщині – понад три сотні (зі Львова – близько 70). А загалом по Україні кількість жертв уже сягнула цифри у понад 13 тисяч. І війна триває…

Сфера культури зараз переживає не найкращі часи. А такі патріотичні пісні та відео, як «Настав час», – актуальні та вкрай потрібні українцям – аби живити та берегти пам’ять і давати наснагу рухатися вперед. Створення цього кліпу стало можливим завдяки підтримці та сприянню народного депутата України, кандидата на посаду міського голови Львова Олега Синютки.

Залишити відповідь