У Львові працюватиме дільниця на виборах до Держдуми РФ

0
736
У Львові працюватиме дільниця на виборах до Держдуми РФ

19 вересня у Львові відкриють дільницю для голосування на виборах депутатів Держдуми Російської Федерації.

Про це повідомили на сайті Генерального консульства РФ у Львові, пише Кулемет.

Дільницю відкриють у будівлі Генконсульства у Львові на вулиці Левицького, 95. Вона працюватиме з 08:00 до 20:00. Проголосувати зможуть громадяни Російської Федерації, яким виповнилося 18 років.

“Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з епідемією коронавірусу на дільниці будуть слідкувати за дотриманням соціальної дистанції з врахуванням рекомендацій української влади. Просимо виборців перебувати на дільницях в захисних масках та рукавичках”, – повідомили у Генеральному консульстві.

Впродовж 17-19 вересня у Росії відбудуться вибори до нижньої палати парламенту країни — Державної думи. Половину з 450 депутатів оберуть за пропорційними списками, іншу частину — визначать голосуванням у мажоритарних округах.

До виборів у Держдуму РФ, які відбудуться 19 вересня, у російському посольстві в Києві відкриються виборчі дільниці. Про це під час брифінгу розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Жителів окупованих територій Донеччини та Луганщини примушують брати участь у виборах до російського парламенту, погрожуючи звільненнями та штрафами.

Міністерство закордонних справ висловило протест і засудило організацію й проведення Росією 17-19 вересня виборів депутатів до Державної думи на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму.

РФ організувала масову видачу паспортів жителям окупованих територій Донеччини та Луганщини напередодні виборів до російського парламенту.

Верховна Рада засудила проведення виборів до російської державної Думи на території окупованого Криму та Донбасу та підтримала звернення до міжнародної спільноти через це.
Окупаційна влада так званої “ДНР” заявила, що буде затримувати людей без “паспортів”, а українські документи стануть приводом для прискіпливих перевірок.

Російські окупанти продовжуюти посилювати антиукраїнські настрої на окупованих територіях Донеччини та Луганщини та агітують молодь брати участь у парламентських виборах РФ.

Майже пів мільйона жителів тимчасово окупованих Донеччини та Луганщини отримали паспорти РФ.

Наприкінці 2019 року в РФ заявили, що російські паспорти отримали понад 100 тисяч жителів ОРДЛО.

Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк заявив, що громадянам можуть дозволити мати два паспорти, але будуть обмеження щодо РФ.

На окупованому Донбасі посилюється тиск на громадян України, які не отримали паспорт РФ.

Окупаційна влада так званої “ДНР” обмежила виїзд дітей старше 14 років, які не мають паспорта громадянина України, Російської Федерації, закордонних паспортів цих країн чи “паспорта ДНР”.

У Міністерстві закордонних справ України переконані, що російська паспортизація мешканців окупованих територій Донбасу є засобом поширення ідеології “русского міра” та елементом російських гібридних тактик проти сусідніх держав.

Залишити відповідь