У Львові потрібно будувати паркінги для приватних автомобілів, – Телішевський

0
835
Ігор Телішевський

Останні опитування показали, що 45% львів’ян найбільше турбує проблема завантаженості доріг. Затори стали в один ряд проблем, поряд з корупцією та високими цінами на комунальні послуги. Львів’яни продовжують стояти в корках, поки Андрій Садовий намагається відремонтувати якомога більше вулиць перед виборами.

Про це у Фейсбуці пише керівник Львівської обласної організації партії “За майбутнє” Ігор Телішевський, пише Кулемет.

“Я бачу кілька гострих проблем в місті: недостатньо паркувальних місць, неадекватно облаштовані велодоріжки, неефективні транспортні розв’язки та недостатню роль громадського транспорту в міських перевезеннях. Європейський досвід показує: якщо пересадити населення на громадський транспорт – рівень заторів зменшиться на 40-50%. Але для цього потрібно підготувати транспорту систему: збільшити кількість електротранспорту, запровадити електронний квиток, зробити ставку на перевезення з пересадками, збудувати перехоплюючі паркінги для приватних авто”, – написав Телішевський.

Він додав, що влада зайняла популістську позицію.

“До виборів міський голова взявся одну за одною перекривати вулиці на ремонт, щоб показати видимість роботи. В результаті львів’яни отримали кілометрові затори по всьому місті. Робота має бути системною – ремонти головних магістралей у місті мають бути заплановані на п’ять років наперед, з конкретними термінами виконання робіт, та якісно облаштованими об’їзними маршрутами”, – підсумував Телішевський.

Залишити відповідь