У Львові пошкодили два відділення банку

0
1134

Уночі 26 квітня о 4:30  на вул. Володимира Великого 34 у Львові невідомими осібобами було пошкоджено вікно відділення Форвард банку. Про це повідомив голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич у Фейсбук. Про це пише Форпост.

Також була спроба підпалу приміщення Форвард банк по вул. Валова 15. Цей факт підтвердили також у поліції.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини подій та осіб, причетний до скоєння правопорушень, вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень.

Нагадаємо, останнім часом інтернет рясніє скаргами на телефонні дзвінки від незнайомців, які погрозами вимагають повернення кредитів у банк «Forward», пише ІА ZIK. Телефонують здебільшого тим, хто справно виплачує кредит відповідно до усіх умов договору. Виявляється, такі методи роботи у російського «горілчаного барона» Рустама Таріко. Саме він є власником злощасного банку.

Виявляється, що під назвою «Forward Bank» ховається російська фінустанова «Русский стандарт», яка не зачинилася після Майдану, а лише була дипломатично перейменована. До речі, таку ж назву має і його горілка.

До всього у цього російського олігарха зараз величезні негаразди – половина боргів його банку – прострочена, тож навіть довелось добряче скоротити штат.  Але «Русский стандарт» все ж залишився на плаву «завдяки обраним стратегіям роботи з боржниками».

Leave a Reply