У Львові попрощаються з Олександром Алімовим та Павлом Щербиною, які загинули у бою з окупантами

0
148

У середу, 21 грудня, Львів попрощається з Олександром Алімовим та Павлом Щербиною, які загинули у бою з російськими окупантами.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Кулемет.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі. Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Олександр Алімов львів’янин. Протягом останніх 5 років займався програмуванням у Товариствах з обмеженою відповідальністю “ЕПАМ Системз” та “ЛаСофт”. Захоплювався подорожами, гірським туризмом та біговими дисциплінами.

З початком повномасштабного вторгнення РФ добровольцем вступив до лав Збройних сил України. Боровся проти держави-терориста у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ та здобув звання “молодший сержант”.

У військового залишилися батько, дружина та брат.

Павло Щербина також львів’янин. Проходив військову кафедру в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У мирний час займався підприємницькою діяльністю, згодом працював у сфері торгівлі. Захоплювався футболом та гірським туризмом.

З початком повномасштабного вторгнення боровся з окупантами у складі 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу оперативного командування “Південь” Сухопутних військ Збройних сил України. Брав участь у наступі на Херсон.

У Павла Щербини залишилися батьки, дві сестри та племінник.

Залишити відповідь