У Львові попрощаються одразу з трьома Героями, які загинули за Україну

0
223

У четвер, 8 грудня, Львів попрощається з трьома Героями – В’ячеславом Ярмаком, Олександром Стріхом, Юрієм Зеленькевичем, які загинули у боях з російськими окупантами

Про це повідомили у Львівській міській раді, пише Кулемет.

Чин похорону відбудеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. Львів’ян закликають долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища за маршрутом: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічні довідки Героїв

Харків’янин В’ячеслав Ярмак (02.05.1984-03.12.2022) навчався у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області. Закінчив Державний навчальний заклад “Центр професійно-технічної освіти №3 міста Харкова” (тоді – Міське професійно-технічне училище №33) за спеціальністю “автослюсар”. У 2012 році разом із родиною перебрався до Львова. У вільний час захоплювався риболовлею та автомобільними подорожами. Працював регіональним керівником у мережі магазинів роздрібної торгівлі “OLKO”.

Молодший сержант. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист України від окупантів. Боронив державу у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

У В’ячеслава Ярмака залишилися мама, дружина та донька.

Львів’янин Олександр Стріха (01.12.1983-05.12.2022) навчався у Середній загальноосвітній школі №98 міста Львова. Закінчив Українську академію друкарства. Після завершення навчання спочатку працював комірником, згодом обіймав посаду працівника безпеки руху у львівському представництві Товариства з обмеженою відповідальністю “Онур Конструкціон Інтернешнл”.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини від держави-терориста. Боровся із російськими окупантами у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України на Донеччині та Луганщині. Незважаючи на незадовільний стан здоров’я, до останнього продовжував виконувати бойові завдання.

У Олександра Стріхи залишилися батьки та донька.

Уродженець міста Бердянськ Запорізької області Юрій Зеленькевич (14.03.1977-21.11.2022) навчався у Бердянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 Бердянської міської ради Запорізької області. Закінчив Бердянський машинобудівний фаховий коледж Національного університету “Запорізька політехніка”. Після завершення навчання проходив службу у лавах прикордонників у Алчевську Луганської області. Із 2012 року проживав у Харкові, працював механіком.

Юрій Зеленькевич

Після початку повномасштабного вторгнення росії добровільно вступив до лав ЗСУ. Молодший сержант. Проходив військову службу у складі 110-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

У Юрія Зеленькевича залишилися мати, дружина, двоє дітей та сестра.

Залишити відповідь