У Львові попрощаються із десантником “вісімдесятки” Юрієм Морозом

0
61
У Львові попрощаються із десантником "вісімдесятки" Юрієм Морозом

У вівторок, 20 грудня, Львів попрощається з Героєм Юрієм Морозом, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у Львівській міській раді, передає Кулемет.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі. Львів’ян закликають долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища за маршрутом: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя
Львів’янин Юрій Мороз (18.08.1998-05.04.2022) навчався у середній загальноосвітній школі №33 та середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №49. Закінчив вище професійне училище №29 за спеціальністю “слюсар-механік”.

Із 2017 року виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Після повернення до цивільного життя працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю “Торгівельно-виробнича компанія “Львівхолод”.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся до лав 80-ї бригади Збройних сил України.

У Юрія Мороза залишилися батьки, дружина та 2-річний син.

Leave a Reply