У Львові покажуть «Скарб семи пагорбів»

0
1058

1 червня у Львові відбудеться презентація фільму «Скарб семи пагорбів».

Про це повідомили організатори.

Фільм-мюзикл  заснований  на історичних легендах Львова, фільм розповість глядачеві про оптимістично налаштованих героїв, які якнайшвидше намагаються подолати витівки таємничих посіпак.

Кожної хвилини вони створюють перешкоди дітям отримати таку бажану перемогу.

Головні герої не підозрюють, що за словом «скарб» ховається те, що за гроші не купиш.

Історія вчить справнім людським цінностям, виховує та водночас повчає, як потрібно працювати у команді.

«Загалом, заплановане вдалось втілити. Фільм є виховним для дітей, він вчить, як потрібно крокувати по-житті,  розповідає про переваги духовних почуттів над матеріальними.  Направду, не легко працювати з дітьми, які не професійні актори. Дітям було дуже важко, бо часто зйомки були вночі, коли діти сплять, але вони старались не показувати своєї втоми. За три місяці ми всі дуже зблизились, здружулись і я сподіваюсь, що все те добро, яке панувало на знімальному майданчику зможе відчути глядач, який дивитиметься фільм», – каже режисер фільму Ольга Дрозда.

Актриса фільму Сливка Юстина поділилася враженнями про зйомки фільму: «Для мене особисто, це перший досвід у зйомках повнометражного фільму-мюзиклу. Цікаво , водночас інтригуюче, аджде це не звіданий світ прекрасного досвіду, який я не забуду ніколи. Завжди творча атмосфера , відданість команди вражає. Все чітко, лаконічно та своєрідно – яскраво. Фільм покаже  справжню команду друзів, яка працює на спільний результат».

Як йдеться у повідомленні, зйомки фільму тривали протягом 3 місяців у найрізномантніших локаціях, серед них: підземелля Храму Святих апостолів Петра та Павла, Палаці Потоцьких, історичних вуличках Львова і не тільки. І це, кажуть організатори, є своєрідним паоказником автентичності та містичності водночас.

Фільм-мюзикл базується на одній сюжетній лінії, а також у поєднанні з піснями відомих композиторів, таки як: Микола Мозговий, Володимир Івасюк, Олександр Злотник та інші. Саме музичні вставки у фільмі передадуть атмосферу самобутності українського народу.

Продюсер фільму Маріанна Ільків розповіла, що виношувала ідею цього проекту майже рік.

«Ідею цього проекту я виношувала майже рік оскільки в мене була мета об’єднати абсолютно всі напрямки культури мистецтва музики і дитячого бачення на теперішній світогляд на теперішній сучасний світ і завдяки професійній команді операторів, режисерів, адміністраторів і безумовно супер талановитим дітям, ми зуміли підняти найважливіше –цінність,  яка може бути у людській свідомості!  Це є добро і любов та чітке усвідомлення того, що ми є українці і нам потрібно берегти свої скарби ,скарби своїх традицій, своїх українських пісень,  які ми зможемо пронести  на протязі багатьох поколінь».

Фільм несе за собою благочинну мету, адже перша презентація відбудеться для дітей з інвалідністю, малозабезпечених сімей та дітей бійців АТО.

Понад сорок присутніх дітей матимуть можливість також проїхатися екскурсійним  чудо-потягом та пообідати в одному із місцевих закладів харчування.

Виконавчий продюсер Ростислав Пелех зауважує, що зйомки фільму – «це історія, це незабутні емоції і хороші враження, які, думаю, і отримають глядачі цього фільму».

«Дуже цікаво було спостерігати, як змінюються діти, як вони дорослішають на очах та змінюють свої думки від початку фільму до його завершення.Впевнений, що кожен глядач переглядаючи фільм подумає про усі миттєвості життя і згадає, що головне в житті – це не МАТЕРІАЛЬНІ цінності», – каже він.

До слова, виробництво повнометражного проекту доводить те, що спільними зусилями та завдяки наполегливості команди можна зробити якісний україномовний контент.

Презентація фільму відбудеться 1 червня у Міжнародний День захисту дітей у Планеті Кіно (Форум «Львів» на благочинній основі а також у кінотеатрі «Сокіл» 2,3,4 червня.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply