У Львові покажуть перший дитячий повнометражний фільм – мюзикл

0
628
У Львові покажуть перший дитячий повнометражний фільм – мюзикл

У четвер 2 грудня о 12:00 у ТРЦ «Форум Львів», «Планета Кіно» (вул. Під Дубом, 7б) відбудеться преспоказ першого у Львові дитячого повнометражного музичного фільму «В.О. Святого Миколая».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Фільм – мюзикл «В.О. Святого Миколая» – це сучасна атмосферна картина про стосунки батька та його невгамовної доньки, які напередодні свята Миколая потрапляють в одну несподівану історію. У фільмі розповідається про українські традиції, про галицьке свято Миколая (без Санта Клауса та Діда Мороза) та про зимову львівську казку.

У Львові покажуть перший дитячий повнометражний фільм – мюзикл

Зйомки фільму розпочали 2 роки тому. Бюджет фільму – 1 мільйон 600 тисяч гривень. Це гроші Українського культурного фонду, Львівської обласної державної адміністрації та низки небайдужих людей.

Мета проєкту: донести до глядача, що дива трапляються, потрібно лише вірити.

Цей фільм – виключно львівського виробництва. Адже знімальна команда, актори, композитори – усі є львів’янами, які хочуть презентувати достойний рівень українського кіно у своєму місті. Зйомки відбувались також у Львові, тож глядачі зможуть насолодитись неймовірними локаціями та панорамами різдвяного міста.

11 оригінальних музичних композицій, 16 унікальних локацій, близько 300 акторів масових сцен.

На преспоказі буде зустріч зі знімальною командою (режисерами Кривнем Богданом, Лишак Галиною, продюсером Лишаком Михайлом, композиторами) та головними акторами (Роландом Орбаном, Олегом Пригодою, Дарією – Марією Лишак).

Залишити відповідь