У Львові показали фільм про події на Майдані та війну

0
619
Львівська облрада всіляко підтримує вітчизняний кінематограф та ентузіастів, які зніматимуть фільми про героїчні сторінки нашої історії

У неділю, 14 лютого, у Будинку воїна продемонстрували фільми про події на Майдані та війну на Сході України.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Кулемет.

“Бандєровці” та “Сотник” – стрічки  присвячені людям, в тому числі воїнам-афганцям, які віддано захищали державний суверенітет України та віддали за неї життя.

Головним режисером та натхненником цих фільмів є Дмитро Гонтаренко.

За розвиток кінематографії, патріотичне виховання молоді, волонтерську діяльність та підтримку ветеранського руху Дмитра Гонтаренка депутати облради Святослав Шеремета та Олег Дуда нагородили Грамотою Львівської обласної ради.

Голова комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради Святослав Шеремета вважає, що для країни, яка у війні, такі фільми надважливі.

«Зараз, як ніколи, потрібно знімати і показувати кінострічки про наших Героїв, які стояли на Майдані, тих, які боронили і боронять наші  східні кордони, наших воїнів-афганців, які першими теж стали на захист рідної землі.

Велика подяка  також ентузіастам, які створюють стрічки про наше славне минуле, нашу історію, нашу новітню героїчну славу. Це потрібно для того, щоб увіковічнити пам’ять про патріотів, які поклали життя за Україну.

Ми з боку Львівської обласної ради, за ініціативи голови облради Ірини Гримак, будемо підтримувати вітчизняний кінематограф, людей, які виявлять бажання знімати кіно про наших Героїв та події в Україні, та сприятимемо їх промоції», – зазначив Святослав Шеремета.

Leave a Reply