У Львові погодили будівництво готелю із рестораном біля Парку культури

0
1003

Виконавчий комітет Львівської міської ради 16 березня погодив зведення неподалік Парку культури готелю із рестораном. Це рішення 22 березня ще має затвердити сесія міської ради Львова, пише Львівський портал.

Так, виконком затвердив детальний план території у районі вул. Уласа Самчука, вул. Паркової, вул. І. Франка до межі Стрийського парку. Власне згідно цього детального плану, забудовником – ФОПом «Корнієнко С. Є» на вулиці Лижв’ярській, 30 передбачена реконструкція існуючої двоповерхової будівлі із надбудовою до 4-х поверхів для розміщення готелю на 16 номерів та ресторану в цокольному поверсі.

Під час розгляду цього питання головний архітектор Львова Юліан Чаплінський зазначив, що цей детальний план не передбачає нової забудови, проте  підтвердив намір забудовника реконструювати житловий будинок під готель.

Додамо, що неподалік парку культури також планують прокласти нову дорогу і звести 6-поверхівку.

Як відомо, що вже багато років на території Парку культури ведеться незаконне будівництво. Минулого року забудовник самовільно розширився у межах парку, проте встановлений ним паркан одразу демонтували. Власницею земельної ділянки, на якій ведеться незаконне будівництво, є дружина колишнього депутата облради та висуванця у мери Львова під час виборів-2015 від “Нашого краю” Олега Баляша.

Leave a Reply