У Львові подружжя неформалів звинуватили у знущанні над тваринами (ФОТО)

0
1428
У Львові зооактивісти звинувачують подружжя неформалів у знущанні з тварин

Зооактивісти попереджають власників тварин про пару молодих людей, яка за їх даними завдає шкоди тваринам.

Про це “Варта1” попередила користувачка Галина Мончак, пише Кулемет.

“Максимальне поширення! УВАГА! Пильнуйте домашніх улюбленців і вуличних тварин. Львів, Жовква, Винники та інші міста Львівської області. Живодерка Сніжана Кравець (або Вандич) разом зі своїм чоловіком Ігорем, який перебраний на жінку, далі продовжують викрадати тварин з вулиць. Проживають у Львові, по вул. Замарстинівській”, — йдеться у дописі.

Жінка оприлюднила фото  молодих людей.

У Львові зооактивісти звинувачують подружжя неформалів у знущанні з тварин
У Львові зооактивісти звинувачують подружжя неформалів у знущанні з тварин
У Львові зооактивісти звинувачують подружжя неформалів у знущанні з тварин
У Львові зооактивісти звинувачують подружжя неформалів у знущанні з тварин
У Львові зооактивісти звинувачують подружжя неформалів у знущанні з тварин

Як повідомила голова ГО Еко-Прогрес” Устина Бойко, чоловік з дружиною заволоділи понад десятками собак і котів, яких утримували на вулиці Замарстинівській і знущалися над тваринами,  пише “Dailylviv.com”.

Активістка надала заяву, яку волонтерка Ірина Головко скерувала начальнику Львівського районного управління поліції № 1 ГУНП у Львівській області полковнику поліції Гарасиму П. С. У заяві йдеться про те, що 18 жовтня 2021 року з соціальної мережі «Facebook» (групи «Спільнота собачників Львова», «Коти Львів загублено знайдено» та інші) стало відомо, що жінка на ім’я Сніжана Кравець під виглядом придбання безкоштовно тварин, начебто для себе, під різними вигаданими історіями заволоділа понад десятками собак і котів, яких у подальшому утримувала за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська.

Власники тварин, зрозумівши, що Сніжана ввела їх в оману та розуміючи загрозу для своїх тварин, 20 жовтня звернулись до поліції, оскільки С. Кравець та її чоловік добровільно повертати котів та собак відмовлялись.

“Того ж дня працівники патрульної поліції, які прибули за викликом, виявили за вказаною вище адресою близько восьми котів, 5 з яких, перебували у критичному для життя стані, та 6 собак, одна з яких була вже мертва. Працівники патрульної поліції здійснили виклик СОГ, які, прибувши на місце, зафіксували вказані дані, а представники патрульної поліції склали стосовно Кравець протокол про вчинення адміністративного правопорушення. Частину тварин Кравець С. добровільно повернула та пообіцяла не вчиняти незаконні дії та знущання над тваринами в подальшому”, — йдеться в заяві.

Вилучені тварини, 5 собак та 5 котів, були скеровані на стаціонарне лікування у ветеринарну клініку Маркевича, де лікарі констатували, що тварини тривалий час перебували без доступу до води та їжі. У них виявили інфекційні захворювання. Але Сніжана Кравець разом із чоловіком Кравцем І., який, зі слів сусідів, перебуває на обліку в психоневрологічному диспансері, продовжила під різними надуманими приводами через мережу Інтернет (“Facebook”, “Instagram”, ОЛХ та ін.) забирати у власників тварин, інформує волонтерка.

“Згідно з поясненнями сусідів, Кравець С. знову заволоділа, щонайменше, п’ятьма котами, які зачинені у квартирі, кричать та намагаються втекти через вікна. Крім цього, Сніжана та її чоловік Ігор через месенджер “Facebook” надсилають голосові повідомлення власникам забраних тварин з погрозою застосування фізичного насильства”, — йдеться в заяві.

У заяві повідомлено, що факт жорстокого поводження з тваринами, який уже призвів до загибелі собаки, зафіксували працівники патрульної поліції та СОГ Львівського районного управління поліції № 1 20 жовтня 2021.

“Відтак, у діях Кравець Сніжани та Кравця Ігоря Степановича, 15.04.1995 р. н., вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 299 КК України, а саме, жорстоке поводження з тваринами, що належать до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів”, — наголошує волонтерка.

Вона просить внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, провести невідкладний обшук за місцем проживання та вилучити тварин. Як додали у виданні, волонтери додали до заяви листування, аудіо та відеозаписи.

Залишити відповідь