У Львові почався суд Зеленського над Фединою і Звіробій

0
521

Галицький суд Львова розпочав підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням волонтера Марусі Звіробій (Олени Біленької) і народного депутата від «Європейської солідарності» Софії Федини за ч.2 ст. 28 ч.1 ст.346 КК України («Погроза або насильство щодо державного діяча»). Засідання  розпочалося сьогодні, 27 жовтня, о 10 годині 30 хвилин в приміщенні Галицького суду Львова на вул. Чоловського, 2. 

Про це інформує журналіст ІА “Четверта студія” з місця події.

«Зелена жаба хоче засудити мене за стрім в інтернеті. Я вважаю, це непорозуміння… оця зелена жаба на посаді президента це непорозуміння! Тому я йому не стрімом, а наживо поясню, де його місце, наркомана обдовбаного. Вспомню йому все, і Ріфа, і Журавля, і хамство в Золотому. Стрім, до речі, теж буде, бо особисто з’явитись воно засцить. Я ще за твою горлянку потримаюсь пдр», – написала на своїй сторінці у ФБ Маруся Звіробій.

Як повідомлялося, Галицький районний суд Львова призначив підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням волонтера Марусі Звіробій (Олени Біленької) і народного депутата від «Європейської солідарності» Софії Федини за ч.2 ст. 28 ч.1 ст.346 КК України («Погроза або насильство щодо державного діяча»).

Leave a Reply