У Львові планують збільшити кількість паркомісць

0
809

На засіданні постійної комісії міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства Львівської міської ради депутати погодили проєкт ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця паркування транспортних засобів на території м. Львова”, за якою планується додатково облаштувати понад 2 тис. місць для паркування у м. Львові.

Про це пише Кулемет з посиланням на депутатський портал ЛМР.

Від цих паркомісць міський бюджет додатково отримає близько 25 млн грн в рік. Згідно із законодавством, 215 місць (не менше 10 відсотків від загальної кількості паркомісць) буде передбачено для автомобілів людей з інвалідністю.

Голова постійної комісії міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства Львівської міської ради Андрій Шевців зазначив, що оператори, яких після прийняття ухвали визначатимуть на конкурсі, повинні подбати і про певні стандарти на паркувальних майданчиках.

«На паркувальних майданчиках має бути певний сервіс. Щоб це була не просто синя лінія і паркомат, і людина¸ яка паркувалася, платила кошти не лише за простір, бруківку чи асфальтне покриття. Має бути стандарт і про це треба дбати – про зовнішній вигляд, про чистоту тощо».

Тепер проєкт ухвали буде винесений на затвердження сесії Львівської міської ради.

Залишити відповідь