У Львові планують виділити в резервний фонд 200 млн грн на роботу е-квитка в 2023 році

0
129
У Львові ініціюють вдосконалення протоколу дій під час замінування шкіл

Проєкт бюджету Львівської МТГ на 2023 рік раніше передбачав 230 млн грн на е-квиток, однак його скоригували до 200 млн грн.

Про це “Еспресо.Захід” розповів голова комісії транспорту, зв’язку і міської мобільності Львівської міськради Ігор Зінкевич, пише Кулемет.

“Цього року у резервний фонд департамент фінансів передбачав 230 млн грн на роботу е-квитка, ми домовилися, що 30 млн грн перерозподілим, а 200 млн грн дамо в резервний фонд. Якщо е-квиток запрацює у 2023 році, то ці 200 млн підуть на його роботу. Якщо ні, то ці кошти підуть на погашення пільгових перевезень. Це є логічно”, – сказав Зінкевич.

Депутат додав, що ці збережені 30 млн грн, планують направити на Львівелектротранс та Львівавтодор.

“Львівелектротранс часто використовує відшкодовані збереження на ремонт техніки, враховуючи, що вони просили загалом близько 400 млн грн, а департамент фінансів дає 292 млн грн, то є логіка дати ще 15 млн грн. Решту ж грошей з цих 30 млн, плануємо спрямувати на придбання додаткової техніки для роботи контролерів паркування. Також я вважаю, що потрібно провести звітність по статистиці роботи Львіавтодору, бо у нас багато чого робиться, аде з 2015 року не оплачуємо кошти на таку статистку, щоб могти чітко все розуміти”, – сказав Зінкевич.

Leave a Reply