У Львові пільгові транспортні картки відразу після оформлення заяви можна отримати в 6 пунктах

0
1001
Видавати пільгові “ЛеоКарти” будуть у 17 пунктах

Як зазначили в ЛКП «Львіватодор», пільгові персоналізовані транспортні картки «ЛеоКарт» за 10-15 хвилин можна отримати на місці після оформлення заяви вже у 6 локаціях Львова у 19 адміністраторів.

Про це пише Кулемет.

Зокрема:

у Центрі обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10 (оснащено 11 принтерами);
у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вул. Пекарська, 41 (оснащено 1 принтером);
у ЦНАП на вул. Виговського, 32 (оснащено 2 принтерами);
у ЦНАП на просп. Червоної Калини, 72а (оснащено 2 принтерами);
у ЦНАП на вул. К. Левицького, 67а (оснащено 2 принтерами);
У ЦНАП на вул. Хвильового, 14а (оснащено 1 принтером).
«Зазначимо, що загалом є 36 точок видачі пільгових персоналізованих транспортних карток «ЛеоКарт»: 17 точок працюють на видачу «ЛеоКарток» пільговикам, які подавали документи ще з жовтня минулого року, та 19 точок у 6 локаціях – на видачу карток відразу в момент подачі документів за принципом ППО «прийшов – подав – отримав».

Всього ми готові видавати близько 4 тисяч карток в день. Так, розгорнуто мережу, яка дозволяє одночасно видавати 2720 карток в день пільговим категоріям населення, які подавали документи на отримання «ЛеоКарти» з жовтня минулого року та 912 карток в день особам, які подали документи цього ж дня», – розповіли у ЛКП «Львіватодор».

Як зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, на сьогодні надійшло понад 100 тис. звернень на виготовлення персоналізованих транспортних карток.

Leave a Reply