У Львові пікетуватимуть прикордонників

1
2838

03 травня 2018 року об 11 годині відбудеться пікетування Львівського прикордонного загону (Львів, вул. Личаківська 74) з метою привернення уваги до антидержавницької позиції Львівського прикордонного загону та Адміністрації державної прикордонної служби України. Про це йдеться у повідомленні організаторів.

“Ми виступаємо проти продажу військового майна та землі і побудови на території військової частини готельно-розважального комплексу”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, понад 10 років громада Львова та прокуратури усіх рівнів намагаються повернути в держану власність земельну ділянку по вул Довбуша 15 у м. Львові.

На вказаній ділянці починаючи з кінця 50 років минулого сторіччя розташовувалась в/ч 2144 Львівського прикордонного загону, стояли будівлі та споруди, необхідні для діяльності вказаної частини.

“Коли почався масовий розпродаж армії (що, зрештою і призвело до того, що на момент агресії наша армія опинилась у тому стані, у якому опинилась), не оминуло це і територію в/ч 2144”, – йдеться у повідомленні.

Організатори кажуть, що Державна прикордонна служба вважає, що на місці військової частини має бути готельно-розважальний комплекс.

“Вважають що все продали законно. При тому, що незаконність передачі землі забудовнику вже підтверджена набувшими законну силу судовими рішеннями. Чи можемо ми вважати, що наші кордони захищені? Чи є така позиція державницькою? Чи очікувати побудови розважальних комплексів на території всіх інших військових частин та/або прямо на кордоні? Всі ці, та багато інших питань, ми хочемо задати керівництву Львівського прикордонного загону та Адміністрації Держприкордонслужби. Також нагадаю, що земельна ділянка по вул. Довбуша 15 знаходиться практично в центрі регіонального-ландшафтного парку «Знесіння» і в разі, якщо вона не потрібна військовим, то згідно з рішенням ЛМР Прикодонслужба мала б віддати парку, а не продати під розважальний комплекс”, – йдеться у повідомленні.

1 коментар

Leave a Reply