У Львові підвищили вартість проїзних карток у тролейбусах та трамваях (ВІДЕО)

0
894
На Стуса трамвай зійшов з рейок. Фото Варта-1

У Львові встановили нову вартість проїзних карток у тролейбусах та трамваях. Від 7 червня місячна проїзна картка коштуватиме 240 гривень, пільгова — 120.

Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради, пише Кулемет.

У Львові встановили нову вартість проїзних карток у тролейбусах та трамваях. Від 7 червня місячна проїзна картка коштуватиме 240 гривень, пільгова — 120.

Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради, пише Четверта студія.

«Виносимо на розгляд проект рішення «Про встановлення вартості місячних проїзних карток у міському електричному транспорті». Тут хочу відзначити, що придбання проїзних карток в електротранспорті є дуже вигідним для пасажирів. До прикладу, загальна місячна проїзна картка для користування в електротранспорті буде коштувати 240 грн. При здійсненні 60 поїздок на місяць, тобто двічі на день, вартість разової проїздки становитиме 4 грн. А якщо придбати електронну місячну проїзну картку для користування в електротранспорті, вартість якої буде 230 грн, при здійсненні двох поїздок на день, вартість разової поїздки становитиме 3,83 грн.

При купівлі загальної тримісячної проїзної картки для користування в електротранспорті, вартість якої буде 600 грн, при здійсненні 180 поїздок на місяць – знову ж таки, дві поїздки на день – вартість разової становитиме 3,33 грн. Якщо придбати електронну картку, яка коштуватиме 590 грн, вартість разової поїздки становитиме 3,28 грн.

Щодо пільгових проїзних, то вартість місячної картки становитиме 120 грн, і при здійсненні 60 поїздок на місяць, тобто дві на день, вартість разової поїздки становитиме 2 грн. А при купівлі електронної місячної картки, яка коштуватиме 115 грн, при здійсненні двох поїздок на день вартість разової становитиме 1,92 грн.

Якщо ж купувати півторагодинну проїзну електронну картку, вартість якої буде 12 грн, при здійсненні двох поїздок, тобто в разі пересадки з одного трамвая на інший, разова поїздка становитиме 6 грн.

Тому заохочуємо пасажирів електротранспорту купувати електронні картки, адже це дуже вигідно для них», – наголосив Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР.

Відповідно до рішення виконавчого комітету:

1. Вартість місячної проїзної картки для користування в електротранспорті для підприємств, установ та організацій м. Львова – 300 грн.

2. Вартість загальної тримісячної проїзної картки для користування в електротранспорті – 600 грн.

3. Вартість загальної місячної проїзної картки для користування в електротранспорті – 240 грн.

4 Вартість електронної тримісячної проїзної картки для користування в електротранспорті – 590 грн.

5. Вартість електронної місячної проїзної картки для користування в електротранспорті – 230 грн.

6. Вартість пільгової місячної проїзної картки для користування в електротранспорті для учнів та студентів – 120 грн.

7 Вартість електронної пільгової місячної проїзної картки для користування в електротранспорті – 115 грн.

8. Вартість півторагодинної електронної проїзної картки з можливістю пересадки трамвай – тролейбус – 12 грн.

9. Вартість електронної пільгової денної проїзної картки для користування в електротранспорті –30 грн.

10 Вартість електронної триденної проїзної картки для користування в електротранспорті – 70 грн.

Залишити відповідь