У Львові підлеглих Садового оштрафували за неналежну організацію безпеки дорожнього руху на вулиці Княгині Ольги

0
728

У Львові підлеглих Садового оштрафували за неналежну організацію безпеки дорожнього руху на вулиці Княгині Ольги.

Про це інформує Кулемет з посиланням на партію “Варта”.

“Пригадуєте, ще місяць тому ми розповідали про причини 4-х ДТП на мості над залізничною колією на Княгині Ольги? Винних посадовців, які здійснювали неналежний контроль за ремонтними роботами на цьому шляхопроводі, притягнуто до відповідальності. Але про все по черзі”, – йдеться у повідомленні.

Тоді вдалося з’ясувати, що розпочавши ремонтні роботи на цій ділянці, ні підрядник, ні відповідальні особи з Франківської райадміністрації не подбали про дотримання стандартів безпеки дорожнього руху. Водії не встигали реагувати на попереджувальні знаки, які встановили занадто близько до ділянки з ремонтом, та влітали в бетонні блок. А деяких попереджувальних знаків і не було взагалі.

Щоб не допустити майбутні нещасні випадки, депутат Ігор Зінкевич звернувся в правоохоронні органи з проханням перевірити дотримання правильної дистанції встановлення дорожніх знаків, а також надати оцінку діям осіб, які проігнорували стандарти безпеки.

У відповідь на звернення патрульна поліція Львівщини обстежила ділянку, виявила ряд недоліків, зокрема і відсутність всіх необхідних знаків, а найголовніше – особу відповідальну за проведення ремонтних робіт було притягнуто до адміністративної відповідальності.

“Для мене, як для голови комісії транспорту, було важливо забезпечити безпеку руху на шляхопроводі над залізницею по вулиці Княгині Ольги. На цій ділянці було неналежно встановлено дорожні знаки, що призвели до чотирьох ДТП за період ремонту. І я радий, що управління патрульної поліції у Львівській області опрацювало моє звернення та притягнуло до відповідальності особу за проведення неналежного ремонту дорожніх робіт.

Також я буду вимагати від заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк контролювати безпеку руху на ділянках вулиць, що ремонтують, якщо це не можуть зробити відповідні працівники в районних адміністраціях Львова”, – розповів Ігор Зінкевич, голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності, депутат від “ВАРТИ” в ЛМР.

“А ми сподіваємося, що ця історя стане хорошим прикладом для посадовців, щоб в майбутньому не допускати таких помилок”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь