У Львові перший раз вдарили з акваторії Чорного моря, другий – з Білорусі

0
548
За добу на Львівщині поселили 10 тисяч переселенців

У Львові за минулу добу мали два оповіщення про повітряну тривогу. У першому випадку була загроза ракетного удару з акваторії Чорного моря, у другому – з Білорусі. У Львові вдарили по двох об’єктах.

Про це інформує Кулемет з посиланням на голову ЛОВА Максима Козицького.

“Вчорашні події чітко дають зрозуміти, що коли лунають сирени, загроза справді є. Чуєте сирену, йдіть у безпечне місце та чекайте на інформацію з офіційних джерел. Ще раз: дочекайтесь повідомлень від офіційних джерел, а не фотографуйте, знімайте на відео і викладайте це в інтернет. Таке «блогерство» може тягнути за собою людські жертви і кримінальну відповідальність «блогерів».

Крім того:

Рейдові групи спіймали 15 паліїв сухостою. За добу в області підрозділи ДСНС ліквідували 65 пожеж сухої трави. Люди, схаменіться! Воюйте з ворогом!

Прийняли і розселили 2 тисячі 200 людей з інших областей України, які вимушено покинули домівки. Від початку повномасштабного вторгнення на Львівщині надали прихисток 251 тисячі людей.

Маємо ще 18 тисяч облаштованих ліжкомісць у державних та комунальних закладах, тисячу – у приватній сфері. Допоможемо усім, хто цього потребує.

Кордон на пунктах пропуску у Львівській області перетнули 23 тисячі українців. Пасажиропотік збільшився, але великі черги не утворюються. Від 24 лютого через переходи у Львівській області кордон перетнули 1 мільйон 270 тисяч людей.

“Поліція опрацювала понад 1800 звернень від громадян щодо підозрілих людей та об’єктів.

Дякую усім за пильність. Все буде добре”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь