У Львові перевіряли інформацію про замінування дитячого будинку

0
775

У неділю, 24 грудня, о 18:20 на телефон «101» Львівського обласного управління поліції надійшло повідомлення від аноніма про замінування будівлі Львівського дитячого будинку №1 для дітей-сиріт на вулиці Таджицькій, 23 у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 25 грудня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації: «Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали основні підрозділи сил цивільного захисту області й Львова згідно з «Планом дій».

«Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівники Личаківського відділу поліції й спеціалісти вибухово-технічного управління Львівського обласного управління поліції разом із кінологом провели обстеження будівлі дитячого будинку та прилеглої території (на час обстеження з приміщень будівлі було виведено 63 людей, зокрема – 53 дитини та10 вихователів).

О 20:50 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено», – поінформували також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.


Leave a Reply