У Львові переселенців запрошують на безкоштовні курси з шиття, перукарського мистецтва та кулінарії

0
321
Уряд відшкодує комунальні витрати бюджетам громад, які приймають переселенців

Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну організував безкоштовні курси шиття для вимушено переміщених людей, після яких вони зможуть отримати роботу. В подальшому тут також планують проводити навчання з професій «помічник кухаря» та «перукар».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Від учора, 22 березня, в Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну розпочалося безкоштовне навчання для отримання початкових компетенцій з професії «Швачка» для людей з числа внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у гуртожитку навчального закладу. Вже 9 жінок приступили до навчання. Після закінчення навчання (а це близько 2 тижнів) вони отримають сертифікат та можливість працевлаштуватися.

«Ці жінки вже не мають куди повернутися, втратили роботу, тому захотіли отримувати нові навички. Ми запропонували їм здобути початкову кваліфікацію швеї, щоб вони могли швидше адаптуватись. Почали безкоштовні курси саме з цього профілю, бо в нас вже є комунікація з роботодавцями, які після навчання обіцяють їх працевлаштувати», – розповіла Наталія Оверко, директорка центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну.

Майстри виробничого навчання цього закладу освіти також будуть проводити курси з професій «помічник кухаря» та «перукар». Опісля цих курсів вимушені переселенці також зможуть працевлаштуватись.

Всіх охочих вимушено переміщені українці запрошують до таких навчань.

Телефон для довідок: 032-262-43-25.

Нагадаємо, у Львові відкрили Центр підтримки вимушено переміщених українців, де можна отримати юридичні консультації й допомогу в пошуку роботи.

«Із суботи ми відкрили Центр підтримки вимушено переміщених українців. Він має на меті надання юридичної допомоги і пошук роботи для українців, які вимушено приїхали з міст, де відбувається геноцид з боку ворога. І ми бачимо, як багато виникає юридичних питань, зокрема і відновлення документів, що є дуже критичними і необхідним для подальшого життя і працевлаштування.

За перші дні маємо вже 398 звернень, найбільше звертаються мешканців Харкова та Києва. Головний фокус звернень – щодо пошуку роботи. Зараз маємо близько 1,5 тисячі вакансій, які можемо запропонувати. Це від технічних до сервісних вакансій: інженери комунальних служб, паркувальники, також пекарі, працівники салонів краси», – зазначає Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Залишити відповідь