У Львові перекривають для руху транспорту перехрестя вулиць Пекарська – Тершаковців – Чехова

0
359

Реконструкція вулиці Пекарської на завершенні. За інформацією ЛКП «Львіввавтодор», підрядній організації ТзОВ «Вельт-Капітал» залишається з’єднати всі комунікації на перехресті вул. Пекарська – вул. Тершаковців – вул. Чехова.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Відтак з 23.00 год. 20 серпня це перехрестя перекриють для руху транспорту.

Об’їзд перехрестя відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

«Досі перехрестя вул. Пекарська – вул. Тершаковців – вул. Чехова, для зручності мешканців, було відкрите для руху транспорту. Однак тепер необхідно з’єднати усі комунікації, тому з 23.00 год 20 серпня його перекриють для руху транспорту, щоб провести необхідні роботи. Передбачаємо, що роботи триватимуть 10 днів. Тому відкриття вулиці Пекарська слід очікувати 1 вересня. Однак підрядник буде старатися зробити все швидше», – розповів Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проектом реконструкції Пекарської, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку», передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку.

Також проектом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення та влаштування благоустрою території.

Вартість робіт – 109,4 млн грн.

Leave a Reply