У Львові перекриватимуть рух

0
498

Львів святкує 30-річчя Незалежності України. Багато заходів у різних локаціях міста триватимуть до 29 серпня. Однак організатори пропрацювали, аби святкові події якомога менше потребували обмеження руху та мінімально впливали на рух громадського транспорту. Основна точка, де буде обмежено рух транспорту, – це вул. Стрийська біля Академії сухопутних військ, адже там відбуватиметься військовий парад та великий концерт.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Цього року ми святкуємо першу 30-тку нашої країни. Ми проводимо чимало заходів, які триватиють з 18 по 29 серпня. Мова про такі події як «Етновир», LvivMozArt, «Ніч у Львові», Wiz-Art, Родинні пікніки в Стрийському парку, чимало концертів, тощо. Всі зі заходи будуть відбуватись в різних районах міста і міської територіальної громади. Запрошуємо мешканців активно стежити за нашою програмою заходів та приходити святкувати День народження України разом», – сказала Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку ЛМР.

У зв’язку з підготовкою та святкуванням 30-річчя Незалежності України, сьогодні, 19 серпня, у суботу, 21 серпня, а також 23 та 24 серпня, на кількох вулицях Львова буде ситуативне та тимчасове перекриття руху, тож, деякі маршрути громадського транспорту курсуватимуть зі змінами.

Зокрема, вже сьогодні, 19 серпня, для проведення репетиції маршу за участю військовослужбовців ЗСУ та країн-партнерів з 20.00 до 22.00 буде перекрито вул. Стрийську на ділянці від вул. Сахарова до площі біля Академії сухопутних військ. У зв’язку з цим тролейбус № 25 на час репетиції не курсуватиме, а автобусні маршрути №№ 3А, 18 і 44 будуть об’їжджати закриту ділянку вул. Стрийської по вул. Франка – вул. Панаса Мирного – вул. Чмоли та у зворотному напрямку.

Ідентична репетиція відбуватиметься 21 серпня, у суботу, з 8.00 год до 10.00 год з відповідним перекриттям та об’їздами.

І вже в день проведення урочистих заходів – 23 серпня – ця ділянка теж буде перекритою з 7.00 год до 10.00 год. Аналогічно, транспорт оминатиме закриту частину вул. Стрийської по вул. Франка – вул. Панаса Мирного – вул. Чмоли. Тролейбуси маршруту №25 у зазначений час не курсуватимуть.

24 серпня, у зв’язку з великим святковим концертом на площі біля Академії сухопутних військ, вулиця Стрийська знову ж таки буде перекрита на ділянці від вул. Сахарова до вул. Героїв Майдану з 6.00 ранку до 6.00 ранку 25 серпня. Відповідно, тролейбуси № 25 не курсуватимуть, громадський автотранспорт їздитиме за вказаною схемою.

20 і 22 серпня у центрі міста пройде марш-парад фестивалю «Етновир», відтак у ці два дні з 18.30 год і до 19.00 год буде ситуативне перекриття руху транспорту за маршрутом колони: 20 серпня – пл. Ринок – пл. Катедральна –вул. Памви Беринди – просп. Свободи – вул. М. Коперника, 15, та 22 серпня – пл. Музейна – вул. І. Федорова – вул. Руська – пл. Ринок (південна сторона) – пл. Катедральна – вул. Памви Беринди – просп. Свободи – вул. М. Коперника, 15.

Крім того, 24 серпня, у зв’язку з проведенням «Маршу нескорених» та «Забігу у вишиванках», на кількох вулицях міста буде ситуативне перекриття руху транспорту.

Так, з 9.00 год і до 11.00 год ситуативно перекриють рух автотранспорту за маршрутом ходи: від Личаківського кладовища по вул. Мечникова – вул. Личаківській – вул. Чехова – вул. Личаківській – пл. Митній – вул. Винниченка – до Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні. Міський авто- та електротранспорт курсуватиме без змін.

Також через «Забіг у вишиванках» з 9.30 год до 11.00 год ситуативно перекриють рух транспорту на пр. Чорновола  від вул. Липинського по пр.Свободи до вул.Коперника., тролейбуси № 33 тимчасово не курсуватимуть.

«Львів – спортивна столиця, і ми запрошуємо мешканців святкувати День Незалежності по-спортивному. Забіг у вишиванках буде проходити через проспект Свободи – площу А. Міцкевича – площу Різні – проспект Чорновола і в зворотному напрямку. Спортсмени бігтимуть 5, 3 і 1 км, також будуть короткі дистанції для дітей», – зазначив Сергій Гончук, представник управління спорту Львова.

Крім того, у День Незалежності на стадіоні «Арена Львів» відбуватиметься святковий концерт. Для зручності його відвідувачів курсуватимуть шатл-баси до стадіону, роботу міського громадського транспорту, який курсує в напрямку стадіону, тобто їде до Автовокзалу та ТЦ «Кінг Крос», буде продовжено до 00.00 год. Зокрема, йдеться про автобусні маршрути №№3А, 9, 10, 25 та 40, а також тролейбусний маршрут №22.

Продовжуємо роботу транспорту, щоб люди, які вийдуть з концерту, мали можливість дістатися в різні точки міста», – пояснив заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко.

Так, 24 серпня шатл-баси курсуватимуть впродовж 16.00 – 18.00 год з пл. Петрушевича та від кінотеатру ім.Довженка до вул. Мікльоша та вул. Вернадського відповідно. На вивіз зі стадіону шатл-баси працюватимуть з 22.30 год до 00.30 год. Автобуси на Сихів відправлятимуться з вул. Вернадського, а до центру – з перехрестя вул. Стрийська-Сокільницька. Нагадаємо, у зв’язку з перекриттям вул. Стрийської, шатл-баси, як і громадський автотранспорт у цьому напрямку, курсуватимуть по вул. Франка – вул. Панаса Мирного – вул. Чмоли та у зворотному напрямку.

Як нагадав заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко, неділя, 22 серпня, та вівторок, 24 серпня, – святкові дні, тож пр.Свободи буде закритий для руху транспорту.

«Маршрути оминатимуть центр по вул. Підвальній, вул. Винниченка. Рух трамваїв залишається без змін», – уточнив Ігор Собенко.

Мешканців просять вибачити за тимчасові незручності та з розумінням поставитись до ситуації. Для зменшення заторів, просять обмежувати користування приватним транспортом у святкові дні на вулицях, де передбачено проведення заходів.

Leave a Reply