У Львові обрали нового студентського мера

0
350
У Львові обрали нового студентського мера

У сесійній залі Львівської міської ради делегати усіх університетів Львова обрали нового студентського мера міста на 2022-2024 роки.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Ним став студент національного університету «Львівська політехніка» Станіслав Гвоздінський.

Нового мера привітав і міський голова Львова Андрій Садовий.

«Студентський мер – це дуже поважна персона, яка автоматично є радником міського голови. Студентський мер має прямий доступ до управління містом і може зробити якісь дуже круті проєкти.

В свою чергу, хочу подякувати Олі Дякун за ту працю, яку вона зробила, за її внесок в розвиток нашого міста. А новому меру бажаю мудрості та сил», – сказав мер Львова.

«Наступний рік Європейський Союз проголосив роком молоді. Ми, як місто, ще минулого тижня боролись за статус Молодіжної столиці Європи, адже хочемо показати всій країні, всій Європі, наскільки крутою є львівська молодь. Всі круті проєкти ми робимо разом з вами, тому дякуємо, що ви є в нашому місті. У Львові найкрутіші студенти, найкраща молодь і найкращі молодіжні ініціативи», – зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

У голосуванні за нового студентського мера взяли участь 35 делегатів. Всі вони – активні представники профкомів, студентських управлінь при університетах, зокрема університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені І. Франка, університету безпеки життєдіяльності, Українського католицького університету та інших.

Своєю чергою, обраний студентський мер представив свою програму діяльності та плани на роки правління.

Також на звітно-виборчій конференції чинний студентський мер Ольга Дякун прозвітувала за два роки роботи Студентської ради Львова. Розповіла про проєкти, які реалізовувала її команда, заходи, до яких долучались, та повідомила про вирішення питань, які турбували студентство впродовж цих років.

Довідка

Станіслав Гвоздінський (22 роки) – студент 6 курсу інституту геодезії національного університету «Львівська політехніка», спеціальність – геодезія та землеустрій, спеціалізація – кадастр. Окрім того у 2021 році він закінчив «Львівську політехніку» за спеціальністю «право».

За роки громадської діяльності був головою колегії та профбюро студентів ІГДГ, НУ «ЛП», постійний член Вченої ради «ЛП». Останні два роки займав посаду студентського віце-мера Львова.

Leave a Reply