У Львові обіцяють розібратись із космічними преміями улюбленців Садового

0
300
У Львові обіцяють розібратись із космічними преміями улюбленців Садового

У середу, 8 лютого, під час постійної комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради депутати розглянули низку питань.

Про це пише Четверта студія з посиланням на інформаційний портал ЛМР.

Голова фракції «Голос» у Львівській міській раді Віталій Троць розповів, що бюджетна комісія скоригувала склад робочої комісії по проведенню конкурсу з визначення концесіонера щодо будівництва підземного паркінгу на площі Петрушевича.

«Разом з колегами оптимізували склад робочої комісії шляхом зменшення кількості чиновників. Ми хочемо, щоб у цю групу входили більше представників громади», – розповідає Віталій Троць.

Також депутати повторно погодили надання місцевої гарантії для виконання боргових зобов’язань ЛКП «Львівелектротранс» в рамках проєкту «Міський громадський транспорт України». Це дозволить місту швидше отримати п’ять нових трамваїв, які має надати концерн «Електрон».

Бюджетна комісія також доручила надати інформацію про розмір виплат і премій заступникам міського голови Львова та працівникам міської ради за минулий рік.

«У ЗМІ дедалі часто з’являється інформація про те, що всі основні премії, які ми погодили, заступники міського голови розписали на свої потреби. А звичайні працівники не отримали ні матеріальної допомоги, ні премій. Мусимо розібратися у цій ситуації», – додав Віталій Троць.

Окрім цього, управлінню комунальної власності та управлінню транспорту було доручено надати свої пропозиції по впорядкуванню оплати паркування електросамокатів.

Залишити відповідь