У Львові невідомі знищили мурал із зображенням Каті Гандзюк

0
491
У Львові невідомі знищили мурал із зображенням Каті Гандзюк

Мурал із зображенням Каті Гандзюк у Львові на вулиці Замковій знищили невідомі чоловіки. Зображення із стіни знімали за допомогою лопат. Про це з місця події повідомив кореспондент Суспільного, пише Кулемет.

На запитання кореспондента чому мурал стирають чоловіки сказали:

“Скажіть, ви вдома у себе на паркані дозволите робити таке? Це є паркан державної установи, де має бути відповідно якийсь колір. Це є благоустрій міста”, — сказав чоловік.

На вулиці Замковій розташовані Музей Шептицького та корпус Львівського державного університету внутрішніх справ.

Кореспонденти Суспільного намагаються з’ясувати усі подробиці цієї ситуації.

Нагадаємо, учора, 4 листопада у Львові відбулася акція “Два роки без Каті Гандзюк: замовники досі не покарані”. Львів’яни зібралися на вулиці Замковій біля муралу із зображенням Катерини Гандзюк.

Так вшанували пам’ять помічниці Херсонського міського голови, яку два роки тому облили сірчаною кислотою. Катерина померла 4 листопада 2018 року в опіковому центрі в Києві.

Відео на своїй сторінці у Фейсбук поширила активіска Меланія Подоляк. «Тільки вчора, була річниця, там ще свічки не остигли, там ще квіти лежали! Благоустрій! Стіна належить академії МВС. Тільки вчора казала, що ні, у Львові ніхто б не посмів зачепити, ніхто. Мурал у Львові все одно буде», – пише вона, додає Твоє місто.

Катерина Гандзюк померла 4-го листопада 2018 року у опіковому центрі Києва. 31 липня її облили сірчаною кислотою.

Leave a Reply