У Львові неприпустимо руйнувати пам’ятки архітектури, – Олексій Різник

0
256
У Львові неприпустимо руйнувати пам’ятки архітектури, - Олексій Різник

Сьогодні під час засідання комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради виступив проти відведення земельної ділянки, що на вулиці Угорській, 14, в оренду для будівництва житлових багатоквартирних будинків.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Олексій Різник, пише Кулемет.

Попередньо там мали збудувати дитячий садочок, а ця ділянка мала б бути ігровою зоною для дітей, а не автомобільною парковкою! Спільно з колегами прийняли рішення щодо перенесення питання та звернулись до Управління архітектури з вимогою надати рекомендації щодо цієї ділянки.
▫️Також під час засідання відмовили у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах червоних ліній на вулиці Чернівецькій. Адже важливо, аби магазини та заклади харчування розташовані на пішохідній алеї не заважали перехожим прямувати на головний залізничний вокзал.

Разом з колегами розглянули також відповідь від Франківської районної адміністрації про демонтаж кондиціонера на вулиці Сахарова, 2. Йдеться про будівлю ЛКП «Львівелектротранс». Районна адміністрація повідомила, що кондиціонер демонтували, але заявник стверджує протилежне. Відтак вирішили звернутися листом та запросити керівника «Львівелектротрансу» на наступне засідання комісії задля більш детального пояснення ситуації щодо знищення фасаду будівлі встановленням кондиціонера.

У випадку, якщо все ж таки кондиціонер встановили на фасаді історичної пам’ятки – керівника Львівелектротрансу правоохоронці повинні притягнути до адміністративної відповідальності за попереднє адміністративне правопорушення. У випадку, якщо кондиціонер вмонтували повторно, то знову потрібно демонтувати та ще раз притягнути порушників до відповідальності.

“Руйнувати пам’ятники архітектури у Львові – неприпустимо!”, – наголосив Олексій Різник.

Залишити відповідь