У Львові нагородять педагогів-розробників освітніх проектів

0
1343

У Львові відбудеться прес-конференція, присвячена нагородженню педагогів-розробників перспективних освітніх проектів у галузі точних наук. Про це повідомляє Київстар.

Освітні проекти, розроблені в рамках міжнародної ініціативи Make Your Mark («Зроби свій внесок»), не фінансуються державою і не передбачені шкільною програмою, але здатні покращити методи викладання та навчальний процес. Тому їх вирішили підтримати організатори конкурсу – компанія «Київстар».  Ми отримали понад 100 анкет від талановитих і небайдужих педагогів із 19 областей України. Для підтримки широкого спектру ініціатив Київстар створив фонд фінансування соціальної програми в розмірі 1 500 000 гривень.

Переможці із Західної України, чиї освітні проекти отримали фінансування:

  • Летичівський НВК №1 ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею Хмельницької області. Проект – «Природничий навігатор», який передбачає розвиток порталу дистанційного та онлайн-навчання з географії, біології, хімії та фізики;
  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Проект – «Школа передових технологій», який полягає в реалізації підвищення знань учнів у напрямку моделювання, програмування та робототехніки в тридцяти школах м. Івано-Франківськ.
  • Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті ім. І. Франка. Проект – «Школа точних наук «Київстар».

 Дата: урочисте нагородження переможців відбудеться 22 травня 2018 року у Львові.

 

Leave a Reply