У Львові нагадали про небезпеку поширення фейків у соцмережах

0
983

Близько 30 активістів молодіжних громадських організацій Львова сьогодні, 11 квітня, організували у центрі міста інформаційну акцію «СтопФЕйк». Учасники роздавали перехожим мотиваційні листівки та розповідали про те, як розпізнати в інтернеті неправдиву інформацію. Про це з місця події інформує кореспондент Гал-інфо.

«Сьогодні ми зібрали молодих, активних людей, які хочуть розказати львів’янам про фейкові новини і пропаганду, а також про шкоду, яку приносить їхнє поширення в соцмережах. Хочемо донести людям те, що потрібно перевіряти інформацію, яка до них надходить в інтернеті», – розповідає учасниця акції, активістка ГО «Центр ініціативної молоді» Вероніка Кашинська.

Так, активісти радять користувачам соцмереж перевіряти першоджерела новин, не довіряти російським інформаційним веб-сайтам, черпати інформацію з різних джерел, звертати увагу на дату публікації тощо.

«Ми розробили спеціальні листівки у формі «лайків», на яких розмістили різноманітні мотиваційні гасла. Їх є кілька сотень. Будемо роздавати листівки львів’янам та туристам, аби проінформувати якомога більше людей. Сподіваємось, що візуальна інформація нагадає громаді про небезпеку поширення фейків», – додає активістка.


Leave a Reply