У Львові на вихідних перекриють для руху транспорту кільце на Липинського

0
496

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», цими вихідними – 31 липня та 1 серпня – у зв’язку з ремонтом вул. Б. Хмельницького, буде перекрито рух транспорту на кільці вул. Б. Хмельницького – вул. Липинського – вул. Кукурудзяна. Роботи виконує ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Про це пише Кулемет.

«Так виглядає, що в суботу в район «Епіцентру» та «Торпедо» краще не їхати. В суботу цілий день будуть тривати ремонтні роботи, будемо робити квазікільце, щоб у перших числах серпня вулиця була повністю відкрита для проїзду і ми про цю епопею забули.

Завдання – щоб за день суботи роботи по кільцю були завершені, маємо ще резерв у неділю. Тому ми і хочемо робити це в суботу. Звичайно, люди, які в суботу планували їхати в «Епіцентр» чи на «Торпедо», будуть незадоволені, але це треба зробити», – відзначив мер Львова Андрій Садовий.

Як розповів Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку», яке розробило проект ремонту вул. Б. Хмельницького, кільце на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького зроблять саморегулюючим, за прикладом кільця на вул. Липинського – пр. Чорновола.

«На сьогодні параметри кільця на вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького не відповідають можливим з’їдам. Що ми запропонували своїм проектом: на кільці машини будуть рухатися двома смугами, а вул. Кукурудзяна буде одностороння – на виїзд. Ми робимо кільце саморегульованим, за прикладом кільця на вул. Липинського – пр. Чорновола. Воно відповідатиме всім параметрам навколишніх вулиць», – пояснив Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку».

За інформацією управління транспорту ЛМР, у зв’язку з перекриття руху транспорту на кільці вул. Богдана Хмельницького – вул. Липинського – вул. Кукурудзяна, на вихідних відбудуться зміни у русі 7 маршрутів громадського транспорту. Детальніше про схему об’їзду буде повідомлено додатково.

Leave a Reply