У Львові на вулиці Шевченка буде смуга для руху громадського транспорту (ФОТО, ВІДЕО)

0
546

У Львові закрили на ремонт частину вулиці Шевченка. На ділянці від Залізничної до вулиці Єрошенка вже демонтують трамвайні колії. Завершити ремонт цього відрізку дороги планують до кінця літа. Потім реконструюватимуть ділянку до вулиці Ярослава Мудрого.

Про це пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

Відрізок вулиці Шевченка від Залізничної до Єрошенка вже обгородили. Там почали знімати бруківку.

“Вулиця має під реконструкцію каналізаційний колектор, магістральні водопроводи, трамвайну колію, контактну мережу, тротуари, дорожнє покриття — все в повному об’ємі. Усе, що можна було включити у цей капітальний ремонт, все включено”, — каже інженер компанії підрядника Віктор Онищук.

За словами заступника директора міського департаменту житлового господарства Андрія Білого, вулиця матиме комбіноване покриття.

“Велодоріжки та автомобільні смуги будуть асфальтовані, а трамвайна колія буде в мощеній бруківці-мозаїці. Загалом ця вулиця передбачає зменшення кількості смуг до центру, тому що Городоцька є перевантажена, відповідно буде смуга громадського транспорту, а там, де дозволяє ширина вулиці, реконструкція буде здійснюватися між фасадами будинків”, — каже Андрій Білий.

На період ремонту змін в русі зазнають дві маршрутки: №17, яка курсує із вулиці Рудненської до Миколайчука та № 61, що їздить із селища Підрясне до Підбірців.Загалом на реконструкцію дороги із міського бюджету виділили майже 190 мільйона гривень.

Leave a Reply