У Львові на вулиці Кульпарківській за кошти ЄБРР збудують контактну мережу (ФОТО)

0
504
У Львові на вулиці Кульпарківській за кошти ЄБРР збудують контактну мережу, фото ЛКП "Львівелектротранс"

У зв’язку з стартом робіт в межах проєкту «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові» просимо власників мереж, що використовують опори ЛКП «Львівелектротранс» звернутися на підприємство для узгодження розміщення мереж на час виконання демонтажних робіт.

Про це інформує прес-служба ЛКП «Львівелектротранс», пише Кулемет.

Директор ЛКП «Львівелектротранс» Андрій Свищо розповідає, що роботи з реконструкції тролейбусної лінії від вул. Городоцької до вул. Наукової розпочнуться вже з наступного тижня

«На першому етапі робіт буде проведено демонтаж існуючих опор та елементів контактної мережі. Опісля, влаштування фундаменту для нових опор контактної мережі, включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення, встановлення нових опор контактної мережі, а також заміна самої контактної мережі», – зазначив Андрій Свищо.

Також він запевнив, що роботи не перешкоджатимуть руху транспорту.

Тролейбусні маршрути курсуватимуть відповідно до графіку.

Нагадаємо, 30 грудня, відбулося підписання контракту з переможцем тендеру — об’єднанням компаній ТОВ «Вальво» (Львів, Україна), ТОВ «Магістраль Інжиніринг» (Львів, Україна), ТОВ «Еле-Комп» (Польща), ТОВ «Електротехніка» (Чеська Республіка), на реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові.

Ці роботи у повному обсязі фінансуватимуться за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

І це вже третій компонент, що реалізовуватиметься в рамках угоди «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львів».

Leave a Reply