У Львові на Володимира Великого хочуть незаконно та без документів звести багатоповерхівки

0
1747

У Львові, на вул. Володимира Великого, 2-А – неподалік від видавництва «Вільна Україна», ПП «Озерна Алея» без відповідних документів та попри супротив місцевих мешканців розпочало незаконно зводити житлові будинки.

Про це повідомляє ГО “Розвиток громади”.

Згідно з намірами, багатоповерхівки матимуть висотність від 39 до 51 метра, а загальна площа ділянки під будівництво 0,38 га. Відсоток забудови земельної ділянки майбутнього житлового комплексу буде 65% при 35% допустимих. Зауважимо, що в даному мікрорайоні є значне перенасичення житловими будинками, а соціальна інфраструктура давно не відповідає кількості мешканців. Відповідно зросте число дошкільнят та школярів без навчальних місць, батьків та немовлят без дитячих майданчиків і так далі.

Нагадаємо, у липні цього року ручний виконком Андрія Садового видав містобудівні умови та обмеження на таке будівництво, які 23 жовтня скасувало ДАБІ у Львівській області через ряд порушень. Зокрема використання земельної ділянки суперечить зонінгу Франківського району м. Львова.


Та попри це, недосвідчений забудовник нагло та цинічно продовжує проводити підготовчі роботи для будівництва, по факту діючи як варвар: вирубує зелені насадження, встановлює огорожу та завіз великогабаритну будівельну техніку. І все це без відповідного дозволу.

Місцеві мешканці, які виступають категорично проти незаконного будівництва,  вже близько тижня намагаються зупинити таке свавілля ПП «Озерна Алея». Зокрема неодноразово викликали працівників поліції. Вже є навіть зареєстроване повідомлення у правоохоронні органи про вчинення кримінального правопорушення за статтею 356 КК України. Втім забудовника, якому закон не писаний, це не зупиняє. Вже наступного дня після зустрічі з патрульними, будівельна техніка продовжує підготовчі роботи без відповідних дозвільних документів. За весь період таких незаконних дій громаді Львова вже нанесено фінансової шкоди на декілька десятків тис грн.

Вочевидь у місті Лева ще залишились такі фірми, які думають, що почати будівництво можна й без відповідних документів, а коли «висотка» буде зведена дозволи виробити буде не проблема. Та бачимо, свідома громада не дозволить нагло захопити комунальну земельну ділянку і будувати все що заманеться!

За даними Youcontrol, ПП «Озерна алея» зареєстроване у Винниках. Його власником є Роман Гунькало (кінцевий бенефіціарний власник) та Ольга Раврик. Додамо, що дане приватне підприємство мало борг за оренду цієї земельної ділянки у розмірі більше 255 тис грн., і сплатило його лише після позову заступника керівника Львівської місцевої прокуратури №3. Окрім цього є ще ряд судових справ пов’язаних із цим «підприємливим» забудовником та його будівництвом на вул. В. Великого, 2А.

Залишити відповідь