У Львові на Тракті Глинянському збудують церкву

0
488

Сьогодні, 28 жовтня, на засіданні виконавчого комітету прийняли 6 рішень у сфері містобудування. Також члени виконкому не підтримали 1 проєкт рішення.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Зокрема, підтримали питання:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво релігійною організацією «Релігійна громада Львівської єпархії Української православної церкви (Православної церкви України) парафії Апостола Андрія Первозванного у Личаківському районі м. Львова» церкви Святого Апостола Андрія Первозванного та дзвіниці зі знесенням існуючої споруди на вул. Тракт Глинянський у м. Львові (житловий масив «Лисиничі»). Зокрема, рішення було прийняте із зауваженнями у частині проведення відкритого архітектурного конкурсу задля обрання найкращої проектної пропозиції церкви.

«Нам потрібно бути послідовними та прийняти це рішення із правками щодо проведення відкритого архітектурного конкурсу. Головою журі буде головний архітектор. Нам необхідно визначити преміальний фонд, місто долучиться до цього за потреби. Мені важливо, аби кожна сакральна споруда була перфектною, досконалою та була орієнтиром. Це дуже важливо, ми свого часу проговорювали це питання із головою церкви Епіфанієм, який також підтримує такі архітектурні конкурси. Він би дуже хотів вже бачити фінальні рішення, аби їх благословити», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Дуткою В. М. офісно-складських приміщень на вул. Городоцькій, 242 у м. Львові.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Надутою В. М. квартири № 1 під магазин-майстерню з відтворенням входу на місці вікна до будинку на вул. Замарстинівській, 47 у м. Львові.
  • Про відновлення благоустрою території біля будинку на вул. Малоголосківській, 30.
  • Про оголошення та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на найкращу проектну пропозицію дитячого дошкільного закладу на вулиці проектованій, 6 у житловому районі Під Голоском у м. Львові.
  • Про оголошення та проведення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на найкращу проектну пропозицію загальноосвітньої школи на вул. Під Голоском у м. Львові.

Також не підтримали питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.03.2020 № 189».

Leave a Reply