У Львові на кільці Володимира Великого – Кульпарківська хочуть змінити рух транспорту

0
992

Тут пропонують організувати рух за системою раундебаут, яка діє на кільці Чорновола – Липинського, пишуть Варіанти.

10 грудня, на порталі е-петицій Олександр Ралько зареєстрував петицію з вимогою реорганізувати рух на кільці Володимира Великого – Кульпарківська – Виговського

За словами автора петиції, для зменшення аварійності на даній ділянці дороги необхідно організувати схему руху Roundabout.

“Схема Roundabout передбачає заборону змінювати ряд на самому кільці. Водії, що заїзджатимуть у правій смузі повинні будуть їхати прямо або повертати праворуч. Із лівої смуги можна також їхати прямо, повертати ліворуч або їхати на розворот. Також пропонується зменшення смуг на кільці з 3-х до 2-х” – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, вперше у Львові таку схему запровадили у 2015 році на кільці вулиць Чорновола – Липинського.

Зазначимо, згідно з організацією руху за схемою “раундебаут”водій немає правила змінювати смугу на перехресті та уникає небезпечного маневру перебудови, краща зрозумілість проходження перехрестя, адже з’являється певна чітка траєкторія, більша пропускна здатність – активність тут збільшується на кожному рукаві почергово, а також логічна циклічність проходження потоків.

Наразі петиції набрала 1 голос із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.


Leave a Reply