У Львові на базі лікарні швидкої медичної допомоги побудують новий корпус

0
373
У Львові на базі лікарні швидкої медичної допомоги побудують новий корпус

Сьогодні відбулось спільне виїзне засідання Комісії фінансів та планування бюджету та Комісії землекористування та агломерації Львівської міської ради на базі Клінічної лікарні швидкої допомоги, під час якого депутати підтримали передачу земельної ділянки для будівництва нового реабілітаційного корпусу у власності держави.

Про це інформує депутат Львівської міськради Юрій Ломага, пише Кулемет.

Що це за земельна ділянка?

4 вересня цього року у Австрії відбулось підписання за участі першої Віце-прем’єр-міністерки України, міністра економіки Юлії Свириденко міждержавної угоди між Україною та Австрією, де передбачено низку проектів міждержавного фінансування.

Один із таких проектів – це створення національного реабілітаційного центру у Львові. Загалом на всі проекти виділили півмільярда євро. Таким чином, Львів стає одним з перших міст, де планують запустити проект. Для того, щоб виконати дорожню карту Верховна Рада повинна ратифікувати угоду, також має бути підписана угода між міністерствами фінансів України та Австрії. А з боку Львівської міської ради має бути прийнята ухвала та підписаний меморандум.

За словами медиків, у новозбудованому корпусі фахівці планують займатися високоточною, реконструктивною та пластичною хірургією, а також реабілітацією пацієнтів. Загалом лікування людей проводитимуть на п’яти поверхах нового корпусу.

Земельну ділянку, де планують збудувати новий корпус, планують передати на державний рівень. Це потрібно для того, щоб здійснити фінансування та будівництво медичного закладу. Згодом новий корпус знову повернуть громаді.

“Виникає лише застереження, якщо все ж таки за 2-3 роки не вдасться збудувати новий медичний корпус, то чи поверне держава земельну ділянку львів’янам, бо, як на мене, механізму повернення – немає!”, – повідомив Юрій Ломага.

Залишити відповідь