У Львові на акції протесту проти бізнесу Козака та Медведчука сталися сутички з поліцією (ФОТО, ВІДЕО)

0
1642

У вівторок, 23 лютого під час акції блокування бізнесу депутатів ОПЗЖ – Козака та Медведчука у Львові  відбулися сутички з поліцією.

Про це інформує Богдан Бордун, начальник штабу партії Національний корпус у Львові, пише Кулемет з посиланням на Варту-1.

“Активістів оточили поліцейські в шоломах та з кийками.” – пише він.

Наразі невідомо, що саме стало причиною сутичок.

Як повідомив Сергій Бевз,  голова Зaхiднoго Teрeнy Haціонального корпусу, поліція оточила протестувальників, наче б то з метою запобігання правопорушень.

Нагадаємо, сьогодні на вулиці Городоцькій 367/2 у Львові біля офісу компанії “Будмекс” відбувається акція протесту партії Національний корпус.

За даними протестувальників, комерційні структури – «Будімекс», “Бетонбуд”, “Трансмонолітавто”, що знаходяться за адресою вул. Городоцька 367/2 належать спонсорам тероризму – депутатам ОПЗЖ – Козаку та Медведчуку.

Як зазначають організатори, мета акції полягає в приверненні уваги влади та громадськості до безперешкодного функціонування бізнесу колаборантів та припиненню його діяльності. Націоналісти сповнені рішучості припинити кривавий гешефт спонсорів тероризму.

Нагадаємо, це вже не перша акція проти бізнесу Козака у Львові.

Ця акція це продовження кампанії Нацкорпусу проти діяльності колаборантів на Галичині, що розпочалася минулого тижня, 16 лютого.

Залишити відповідь