У Львові мобільний додаток для е-квитка буде недоступним для пільговиків

0
636

У Львові продовжують тестувати мобільний застосунок для роботи е-квитка в наступному році.

Про те, чи буде мобільний застосунок доступний для тих категорій людей, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті, розповіли на офіційній сторінці Леокарт, передає “Еспресо.Захід”.

Відповідно до повідомлення, команда е-квитка протестувала мобільний застосунок і передала розробнику на доопрацювання.

“Тому зараз відбувається оптимізація всіх функцій мобільного застосунку на стороні розробника. Після того, як мобільний застосунок буде доступний для завантаження, можливість встановити його на смартфон буде в пасажирів, які є загальною категорією (непільговики), бо основними функціями мобільного застосунку є здійснення оплати за проїзд, поповнення балансу на картці та купівля квитка”, – пишуть у Леокарт.

Натомість для пільгових категорій, які мають право на безоплатний проїзд, передбачено “можливість користуватися транспортною карткою Леокарт, що є носієм е-квитка”. Також в управлінні відзначають що пільгова транспортна картка є персоналізованою та містить усі персональні дані пільговика.

За посиланням можна ознайомитися з попереднім виглядом застосунку.

Натомість у коментарях львів’яни відзначають непродуманість такої системи. Адже тоді пільговики не бачитимуть, скільки безоплатних поїздок залишилося. Раніше повідомляли, що таких буде лише 60 на місяць.

Додамо, лише 8 грудня у Львові почали видавати пільгові Леокарти. На 16 грудня було видано тільки понад 1000 таких карточок, при тому, що пільговиків у місті близько 200-250 тис. осіб.

Leave a Reply