У Львові місцева влада “заробляє” на тестуванні від коронавірусу 700 тисяч гривень (ВІДЕО)

0
1039

У Львові місцева влада “заробляє” на тестуванні від коронавірусу 700 тисяч гривень.

Про це на брифінгу у Львові заявив народний депутат України від “Європейської Солідарності”, кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка, пише Кулемет.

Синютка відзначив, що учора “ми почули новину про те, що Львівська міська влада закупила 10 000 тестів вартістю по 240 гривень, щоб протестувати медиків та освітян”.

“Але відомо, що в даний час на ринку такі тести пропонують дешевше – за 170 гривень. Як можна так відверто красти в час пандемії на закупівлі тестів?”, – зазначає Синютка.

Він додає, що у місті Львові треба провести масове безкоштовне тестування без корупції і хабарів: закупити тести, які дають швидкий результат, щоб люди не чекали по кілька днів на діагноз.

“Необхідно терміново підписувати контракти з медиками і передбачити для них фінансові виплати. Кошти з ковідного фонду повинні використовуватися на боротьбу з коронавірусом, а не виводитися на інші цілі. Розкрадені мільярди треба негайно повернути в фонд, а за «велике крадівництво» окремим махінаторам ще доведеться відповідати. Боротися з пандемією треба конкретними заходами, а не піаром і відосиками”, – підсумував народний депутат.

Leave a Reply