У Львові мешканці 70 вулиць досі живуть без каналізації

0
998
Ігор Телішевський

У Львові досі є 70 неканалізованих вулиць. На дворі 21 століття, ми живемо у місті, яке називають IT-столицею України, а тисячі мешканців досі не мають каналізації в будинках.

Як пише «Четверта студія», про це написав на своїй сторінці у ФБ депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

Як інформує Ігор Телішевський, департамент житлового господарства ЛМР заявив, що у Львові досі є 70 неканалізованих вулиць. І це при тому, що програму модернізації каналізаційного господарства затвердили ще у 2012 році. Щоб провести каналізацію на всі 70 вулиць, потрібно витратити 450 млн грн. Але у 2020 році на ці потреби виділили всього 9,5 млн грн 9 з них піде на вулицю Старознесенську, а ще 500 тис. на вулиці Яловець – Букова.

«Ця історія вже триває 8 років і якби місцева влада хотіла її вирішити, то вже давно зробила б це. Сподіваюсь, 25 жовтня львів’яни дадуть гідну оцінку роботі теперішньої влади», – наголошується у дописі.

Довідка. Каналізуванням вулиць міста Львова займається ЛКП «Львівводоканал». Львівське комунальне підприємство створене з метою забезпечення міста Львова та супутніх сіл області питною водою, каналізування та очистки стоків.

Комунальне підприємство виконує будівельні, пусконалагоджувальні та проектні роботи на об’єктах водопостачання та водовідведення.

Залишити відповідь