У Львові медики рятують важкохвору на COVID-19 жінку, сім’я якої є противниками вакцинації

0
508

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова рятують життя 40-річної жінки з важким перебігом коронавірусної інфекції. Окрім хворої, Covid підхопили ще троє членів її родини. Уся сім’я пацієнтки є противниками Covid-вакцинації.

Про це повідомила завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні Наталія Матолінець, пише Львівський портал.

За її словами, вже дві доби медики борються за життя 40-річної жінки. Пацієнтка наразі перебуває у критичному стані, лікарям довелося двічі її реанімувати.

Окрім хворої, на коронавірусну інфекцію захворіли ще троє членів її родини. Наталія Матолінець зауважує, що уся сім’я пацієнтки є активними противниками вакцинації.

«Зараз ми знаходимося біля 40-річної жінки, мами трьох маленьких дітей. Найменшій її дитині в межах одного року. Ця пацієнтка у нас лікується дві доби. Вона є у критичному стані, гострим респіраторним дистрес синдромом легень через коронавірусну інфекцію. Пацієнтка та всі її родина, зокрема, батьки, сестри – активні противники вакцинації. На сьогодні у сім’ї троє людей – хворі на Covid, але жінка, що знаходиться у нашій лікарні – в критичному стані. Ми двічі її реанімували, двічі вертали з того світу. Зараз щохвилини боремося за її життя. Ми сподіваємося, що врятуємо цю жінку», – зазначає завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні.

Вона закликала львів’ян не зволікати та вакцинуватися від коронавірусної інфекції. Та зауважила, що ситуація з Covid погіршується з кожним днем. Так, станом на 19 жовтня у реанімації лікарні швидкої допомоги перебуває 50 критичних пацієнтів в Covid. Це найбільший показник від початку пандемії.

«Пацієнти, які вакцинувалися, можуть підхопити коронавірус. Але перебіг хвороби значно легший. Я закликаю усіх вакцинуватися, дотримуватися правил індивідуального захисту і допоможіть нам справитися з цією епідемією», – додала Наталія Матолінець.

Leave a Reply