У Львові лікують 9-річну дівчинку, яка дивом вижила внаслідок обстрілу касетними снарядами житлових кварталів Миколаєва

0
256
У Львові лікують 9-річну дівчинку, яка дивом вижила внаслідок обстрілу касетними снарядами житлових кварталів Миколаєва

Історію 9-річної Софійки лікарі називають справжнім дивом.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Уламок від касетного снаряду пройшов більше 11 см крізь увесь її мозок від лобної ділянки до потилиці під час обстрілу на вулицях Миколаєва.

А вже через місяць після отриманої травми дівчинка наново вчиться робити перші кроки та починає розмовляти.

Коли 4 квітня вибухи касетних бомб заскочили Ніну із 9-річною донечкою Софійкою на вулиці серед житлового кварталу Миколаєва, мама, не задумуючись, накрила дівчинку своїм тілом.

Протягом двох днів дівчинка пролежала у комі в Миколаєві. Весь час Ніна молила Бога лише про одне – аби дочка вижила і не втратила спогадів про неї. І не могла стримати сліз коли Софійка, прийшовши до тями, вигукнула: «Мамочка!».

Зараз дівчинка у надійних руках команди дитячих нейрохірургів Першого медоб’єднання Львова. Лікарі уже провели втручання із видалення уламка снаряду із мозку, закривши дефект титановою пластиною. Надалі на дівчинку чекає тривала реабілітація. Та разом із мамою пліч-о-пліч вони долають усі негаразди. Софійка активно тренується, щоб продовжити вчитися грати на музичному інструменті та втілити свою найбільшу мрію – заспівати на сцені.

А ще одну мрію дівчинки вже незабаром хочуть втілити фахівці Першого медоб’єднання. Днями Софійка зізналася, що понад усе хоче познайомитися із львівським тік-токером @maccoudi, бо є його палкою прихильницею. Тож вже зараз у медоб’єнанні роблять все можливе, щоб організувати цю зустріч.

Залишити відповідь