У Львові комунальні служби миють вулиці і тротуари: до робіт задіяно 8 машин

0
316

Комунальні служби продовжують прибирати місто після зими. Так, із 16 березня розпочалися роботи з миття вулиць і тротуарів. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, щоденно до цих робіт залучають 8 машин.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«З 28 лютого ми розпочали очистку прибордюрної частини доріг. Саме тут, як правило, збирається пісок і болото після зими. Відтак щоденно до робіт ми задіювали 21 машину і вивозили 101 м3 піску, який залишився на дорогах після піскосуміші.

Після того, коли ми очистили прибордюрну частину, виїхали порохотяги і почали чистити вулиці. У місті працює 7 порохотягів, які прибирають прибордюрну частину, магістральні вулиці, площі, громадські простори, тротуари, щоб максимально забрати пилюку», – розповідає Ірина Маруняк.

А вже із 16 березня, за її словами, розпочалися роботи з миття тротуарів і проїзних частин вулиць. До цієї роботи щоденно залучено 8 машин. Миття відбувається у всіх районах міста. Миють і очищають зупинки громадського транспорту, миють і фарбують турнікети, стійки знаків, смітники.

Leave a Reply